3 grudnia 2020
Medal 75-lecia Politechniki Śląskiej

1 grudnia 2020 JM Rektor prof. Arkadiusz Mężyk uhonorował w imieniu własnym i Senatu PŚ Dziekana Wydziału prof. Klaudiusz Fross medalem 75-lecia Politechniki Śląskiej - W podziękowaniu za wspólne wyznaczanie strategii i kierunku rozwoju Uczeni, wkład w budowanie Jej prestiżu i otrzymanie statusu uczelni badawczej.

Wyróżnienie traktuję jako szczególne uznanie dla całej społeczności Wydziału Architektury. To Nasze wspólne zaangażowanie i indywidualne twórcze pasje współtworzą dorobek Uczelni.

Dziękuję za okazane wsparcie i podejmowane ambitne wyzwania.

Klaudiusz Fross
Dziekan