4 listopada 2020
Prorektor Prof. Tomasz Trawiński na Wydziale Architektury

Dnia 2 listopada br. wizyta Prorektora ds. Infrastruktury i Promocji w Biurze Dziekana była okazją do wręczenia statuetki „Tuba” i dyplomu jako podziękowanie Dziekana, Rady Dziekańskiej i Społeczności Akademickiej Wydziału Architektury w kadencjach dziekańskich 2016-2019 i 2019-2020.

„Sprzymierzeńców, Partnerów i Przyjaciół mamy wielu, bez nich trudno osiągać sukcesy, zawsze należy pamiętać i zawsze warto dziękować … Wszystkim laureatom serdecznie gratuluję, dziękuję i uważam to za absolutny zaszczyt, że możemy dzisiaj Was uhonorować jesteście autorytetami w dziedzinie, które reprezentujecie. Dziękuję, że wspieracie Dziekana oraz dbacie o Wydział Architektury, mam nadzieję, że to wyróżnienie zobowiązuje do dalszych działań …”

Fragment przemówienia inauguracyjnego
Klaudiusz Fross