13 października 2020
Zaproszenie na spotkanie

Dziekan Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej prof. dr hab. inż. arch. Klaudiusz Fross oraz  Dyrektor Pałacu Schoena Muzeum w Sosnowcu Paweł Dusza zapraszają na spotkanie podsumowujące współpracę pomiędzy muzeum, a Katedrą Urbanistyki i Planowania Przestrzennego Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej, która dotyczyła rewitalizacji parku przy pałacu Schoena w Sosnowcu. Kierownikiem projektu była dr. inż. Arch. Agata Twardoch.
Podczas spotkania zostaną ogłoszone wyniki konkursu studenckiego organizowanego podczas zajęć z projektowania urbanistycznego prowadzonych przez dr hab. inż. arch. Szymona Opanię, prof. Pol. Śl. Na semestrze IV studiów pierwszego stopnia.
Termin: 15.10.2020, godz. 10.00 – 13.30, miejsce: Urząd Miejski w Sosnowcu, sala sesyjna

Komunikat zawiera załącznikizaproszenie park nowe (1).pdf

Wiadomość utworzona: 13 października 2020 08:07, autor: Mirosław Rogula
Ostatnia modyfikacja: 13 października 2020 08:12, wykonana przez: Mirosław Rogula