12 października 2020
Budynki Wydziału przygotowane do zajęć.

W związku z sytuacją epidemiologiczną na korytarzach oraz drzwiach sal dydaktycznych zamieszczono tabliczki informacyjne o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa i maksymalnej ilości osób w pomieszczeniach. Na każdej kondygnacji przy windzie zamocowano dodatkowe dozowniki płynu do dezynfekcji rąk. Każdego dnia przed zajęciami wszystkie pomieszczenia i sale są myte i przygotowywane do zajęć. Do Katedr skierowano zestawy: rękawiczek, maseczek i przyłbic ½.

Proszę o przestrzeganie zasad, zachowanie należytej ostrożności i higieny.
Dziękuję za rozumienie obowiązujących procedur.

Klaudiusz Fross
Dziekan

Komunikat zawiera załącznikiKoronawirus.jpg

Wiadomość utworzona: 12 października 2020 08:36, autor: Mirosław Rogula