6 października 2020
Komunikat w sprawie kalendarza zajęć semestru zimowego 2020/21

Szanowni studenci i pracownicy WA. Informuję że:

• zajęcia w dniu 10 listopada 2020 r. (wtorek tydzień parzysty) odbywają się według planu za środę z tygodnia parzystego;
  • zajęcia w dniu 25 stycznia 2021 r. (poniedziałek tydzień parzysty) odbywają się według planu za środę z tygodnia nieparzystego;
  • zajęcia w dniu 28 stycznia 2021 r. (czwartek tydzień parzysty) odbywają się według planu za piątek z tygodnia parzystego.

Michał SITEK
Prodziekan ds. Kształcenia