6 października 2020
Studiuj z Biurem karier studenckich

Drodzy studenci,

Zapraszamy do zapoznania się z działalnością Biura Karier Studenckich Politechniki Śląskiej.

Oferujemy:
-  pomoc w znalezieniu praktyk, staży, pracy dodatkowej lub pracy stałej,
- doradztwo zawodowe,
- warsztaty, kursy, szkolenia,
- konsultacje dokumentów aplikacyjnych,
- konsultacje psychologiczne,
- udział w projektach unijnych.

Odwiedź nas na Fb i bądź na bieżąco https://www.facebook.com/BiuroKarierPolSl.

Zarejestruj się w bazie kandydatów i pracodawców na stronie www.kariera.polsl.pl.
Utworzysz swój profil zawodowy, przejrzysz oferty pracy, staży i praktyk.
Będziesz otrzymywać wiadomości od Pracodawców oraz informacje o targach pracy, warsztatach i spotkaniach z biznesem.

#NieCzekaj do końca studiów! Zdobądź doświadczenie już dzisiaj.

Wiadomość utworzona: 6 października 2020 09:39, autor: Mirosław Rogula
Ostatnia modyfikacja: 6 października 2020 09:39, wykonana przez: Mirosław Rogula

Aktualności Wydziału Architektury