5 października 2020
Virtual event: Poznajmy się!

iuro Karier Studenckich Politechniki Śląskiej oraz Amazon Campus Team zapraszają na webinar poświęcony ścieżce kariery managerskiej w największej
e-commercowej firmie świata. Z webinaru dowiesz się jak wygląda praca w Amazon oczami młodego managera. Podczas prezentacji opowiemy o najważniejszych aspektach budowania zespołu i współpracy z robotami :). Usłyszysz o różnych obliczach innwacyjności i o tym, dlaczego warto komunikować się językiem danych i faktow. Webinar zakończy sesja Q&A. Całość potrwa 60 min.
Szczegóły i link do zapisów: https://poznajmysieamazonslask.splashthat.com/

Wiadomość utworzona: 5 października 2020 09:46, autor: Mirosław Rogula
Ostatnia modyfikacja: 5 października 2020 09:46, wykonana przez: Mirosław Rogula

Aktualności Wydziału Architektury