5 października 2020
Inauguracja Roku Akademickiego na Politechnice Śląskiej.

Dnia 2 października odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego. Z powodu zagrożenia epidemiologicznego ograniczono ilość uczestników w auli CEK. W uroczystości uczestniczyli Dziekani i Kierownicy jednostek, zaproszeni goście oraz przedstawiciele studentów. Inauguracja była transmitowana na żywo przez telewizję akademicką. Odnotowano ponad 1.600 uczestników on-line.

Nasza wydziałowa Inauguracja Roku Akademickiego również odbędzie się w trybie hybrydowym. Dnia 19 października br. o godz. 12:00 w auli głównej budynku X uczestniczyć będzie 35 zaproszonych osób (Rada Dziekańska, przedstawiciele studentów, zaproszeni goście), z transmisją tv na żywo. Szczegóły pojawią się w najbliższych ogłoszeniach. Proszę o zrozumienie sytuacji oraz o uczestnictwo on-line w tym ważnym dla Naszej Społeczności wydarzeniu.

Klaudiusz Fross
Dziekan

Komunikat zawiera załącznikiInauguracja PolS 2020_s.jpg

Wiadomość utworzona: 5 października 2020 08:37, autor: Mirosław Rogula