5 października 2020
Michał Czachowski na Salonie Genius Loci 2020.

Podczas Salonu Dziekan prof. Klaudiusz Fross spotkał się z architektem Michałem Czachowskim, znanym na świecie kompozytorem i gitarzystą muzyki flamenco. Warto przypomnieć, że Michał Czachowski jest absolwentem Naszego Wydziału. Mamy nadzieję, że również usłyszymy grę Naszego Kolegi na Wydziale Architektury.

To miłe spotkanie było okazją do wspomnień z czasów studenckich. Obecna sytuacja epidemiologiczna i związane z tym odwołania tras koncertowych zmieniła życie wielu artystów. Mam nadzieję, że niedługo wrócimy do normalności w życiu publicznym.

Klaudiusz Fross
Dziekan

Komunikat zawiera załącznikiCzachowski 2020.jpg

Wiadomość utworzona: 5 października 2020 08:27, autor: Mirosław Rogula