1 października 2020

W dniach 24 - 26 września 2020 r. odbyła się, zorganizowana przez Wydział Architektury PŚ, Wydział Humanistyczny UŚ, SARP o/Katowice oraz TUP o/Śląski, Druga Międzynarodowa i Interdyscyplinarna Konferencja pod nazwą "Senses in Architecture, Urban Landscaping and Design". Konferencja przeprowadzona została zdalnie, a ze względu na występujące z jednej strony w krajach naszych prelegentów (z Japonii, Nowej Zelandii czy USA) różnice czasowe, a z drugiej na dużą liczbę bardzo interesujących prezentacji trwała co dziennie (bez przerw) ponad 10 godzin. Zainteresowanie konferencją wyraziło w sumie ponad 270 (40 prelegentów oraz ponad 230 zarejestrowanych słuchaczy).
Szczególne słowa podziękowania za sprawny nadzór techniczny należą się naszym młodym działaczom na WA: doktorantom - Agnieszce Piórkowskiej I Tomaszowi Szulińskiemu oraz studentom - Oldze Lipińskiej i Jakubowi Swobodzie.

W imieniu Organizatorów zapraszam na III edycję konferencji SAUL, która odbędzie się już za rok.
Prosimy śledzić naszą stronę internetową: https://saul-katowice.pl/

Opis zdjęcia: Uroczyste otwarcie konferencji. Stoją od lewej: prof. Katarzyna Ujma-Wąsowicz (WA PŚ; Prezes TUP o/Śląski), dr Małgorzata Kądziela (pomysłodawczyni konferencji z WH UŚ), prof. Krzysztof Rostański (Przewodniczący Rady Dyscypliny Architektura i Urbanistyka na WA PŚ), Mikołaj Machulik (Prezes SARP o/Katowice), prof. Leszek Drong (Prodziekan ds. Badań Naukowych na WH UŚ)

Komunikat zawiera załączniki1.png, 10.png, 2.png, 3.png, 4.png, 5.png, 6.png, 7.png, 8.png, 9.png, otwarcie konferencji.jpg

Wiadomość utworzona: 1 października 2020 14:42, autor: Mirosław Rogula