1 października 2020
I miejsce w konkursie "Patchwork Łódź"

Pierwszą nagrodę przyznano studentom Politechniki Śląskiej – Kamilowi Bryłce i Pawłowi Białasowi – za czytelne, nasycone zielenią rozwiązanie przestrzeni publicznych w założeniu dawnej fabryki Karola Scheiblera w Łodzi. Jury doceniło prostotę i elegancję koncepcji oraz dużą dojrzałość projektową przedstawionych rozwiązań urbanistycznych. Zaproponowany, ogólnodostępny układ pieszy wpisał się w istniejące otoczenie wprowadzając jednocześnie wertykalne osie kompozycyjne łączące cały zespół pofabryczny.

Wiadomość utworzona: 1 października 2020 13:56, autor: Mirosław Rogula
Ostatnia modyfikacja: 1 października 2020 14:01, wykonana przez: Mirosław Rogula

Aktualności Wydziału Architektury