21 września 2020
Pierwsze Kolegium Dziekańskie nowej kadencji 2020-2024

Dnia 17 września odbyło się spotkanie Kolegium Dziekańskiego w składzie: dziekan prof.PŚ Klaudiusz Fross, oraz prodziekani: prof.PŚ Katarzyna Ujma-Wąsowicz, dr Michał Sitek, dr Tomasz Bradecki. Omawiano sprawy bieżące, przygotowanie budynków do przyjęcia studentów, inaugurację roku akademickiego, program studiów w systemie mieszanym stacjonarnym i on-line.

Komunikat zawiera załącznikiPierwsze Kolegium Dziekańskie 2020.jpg

Wiadomość utworzona: 21 września 2020 08:23, autor: Mirosław Rogula