17 września 2020
Projekt "Teatr Światła" dał zwycięstwo polskim studentom architektury w International VELUX Award 2020

Julia Giżewska, Dominik Kowalski i Paweł Białas – studenci Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach znaleźli się w gronie laureatów regionalnych prestiżowego konkursu International VELUX Award 2020. Ich projekt "Teatr światła" zyskał uznanie międzynarodowego jury i zwyciężył w kategorii „Badania nad światłem naturalnym” w regionie Europa Wschodnia i Bliski Wschód. To piąty sukces polskich studentów w tym największym konkursie architektonicznym. Opiekunem grupy był dr inż. arch. Jerzy Wojewódka, prof. PŚ.

Komunikat zawiera załącznikivelux_2020.jpg

Wiadomość utworzona: 17 września 2020 14:08, autor: Mirosław Rogula