17 września 2020
Szanowni Pracownicy oraz Studenci WA.

W dniach 24 -26 września 2020 r. odbędzie się organizowana przez Wydział Architektury Politechniki Śląskiej w partnerskiej współpracy z Instytutem Nauk o Kulturze Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach Druga Międzynarodowa Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa pn. "Senses in Architecture, Urban Landscaping and Design".
Tegoroczna konferencja jest osadzona w kontekście badań zachowań środowiskowych. Jej pierwsza edycja wiązała się z ewolucyjnym przetwarzaniem bodźców zmysłowych, generowanych przez organizm człowieka z otoczenia.
Wiedza w zakresie tej interdyscyplinarnej dziedziny wydaje się być dziś niezbędna dla twórców wszystkich branż, które mają wpływ na projektowanie, adaptację i modernizację środowiska / otoczenia w kierunku jego dostępności i przyjazności dla użytkownika. Z zarysowanym kontekstem związane są także problemy modernizacji obiektów dziedzictwa kulturowego.
Konferencja prowadzona będzie w formie ON-LINE i nie wymaga opłaty.
Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do udziału, poprzez zalogowanie się na stronie: https://saul-katowice.pl/conference/registration/

W imieniu Organizatorów zapraszają Dziekan WA Prof.PŚ Klaudiusz Fross  oraz Prof. PŚ Katarzyna Ujma-Wąsowicz

Wiadomość utworzona: 17 września 2020 08:03, autor: Mirosław Rogula
Ostatnia modyfikacja: 17 września 2020 09:39, wykonana przez: Mirosław Rogula