12 sierpnia 2020
Z przyjemnością informujemy, że Projekt Dyplomowy Inżynierski tegorocznego absolwenta Studiów Inżynierskich Naszego Wydziału inż. Tomasza Węgrzyna otrzymał II Nagrodę w Międzynarodowym Konkursie GRAPHISOFT BIM PROJECT w kategorii PUBLIC BUILDING.

. Tematem jest Nowa Marina w Gliwicach, której architektura inspirowana fraktalami została skonstruowana z obiektów samopodobnych. Projekt wykonany został w Katedrze Projektowania Architektury Mieszkaniowej i Użyteczności Publicznej, pod promotorstwem dr. hab. inż. arch. Grzegorza Nawrota prof. PŚ.

Komunikat zawiera załącznikibim_project_2020_certificate.jpg, bim_project_tomasz_wegrzyn_1.jpg, bim_project_tomasz_wegrzyn_2.jpg, bim_project_tomasz_wegrzyn_3.jpg, bim_project_tomasz_wegrzyn_4.jpg, bim_project_tomasz_wegrzyn_5.jpg, bim_project_tomasz_wegrzyn_6.jpg

Wiadomość utworzona: 12 sierpnia 2020 08:35, autor: Mirosław Rogula
Ostatnia modyfikacja: 12 sierpnia 2020 08:39, wykonana przez: Mirosław Rogula