30 lipca 2020
Katowice miasto rozwoju

Dnia 10 lipca na Wydziale Organizacji i Zarządzania w Zabrzu oraz 24 lipca na Naszym Wydziale w Gliwicach odbyły się spotkania  dziekana prof. Klaudiusza Fross z byłym prezydentem Katowic Piotrem Uszok i Dziekanem prof. Janem Kaźmierczakiem. Omawiano możliwości wzajemnej współpracy interdyscyplinarnej w grantach i projektach.

To wielka przyjemność i zaszczyt gościć na Naszym Wydziale byłego prezydenta Katowic – ojca rozwoju miasta w ostatnich latach m.in. Strefy Kultury. Cieszę się, że dziś możemy wskazać udane działania inwestycyjne w Katowicach oraz omawiać nowe plany i projekty dla dalszego rozwoju.

Klaudiusz Fross
dziekan