29 lipca 2020
Prezydent Gliwic na Wydziale.

Dnia 2 lipca na Wydziale odbyło się spotkanie robocze dziekana prof. Klaudiusza Fross z Prezydentem Gliwic Adamem Neumannem. Omawiano inwestycje miasta, plany rozwoju oraz możliwości współpracy. W spotkaniu uczestniczyli także naczelnicy Urzędu Miasta oraz prof. Krzysztof Czapla, dyrektor Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej.

Dobre relacje Wydziału z Władzami miasta wróżą pomyślnie dalszemu rozwojowi współpracy. Mamy taką nadzieję. Wydział Architektury jest kuźnią dobrych pomysłów, z których można korzystać dla rozwoju miasta z ambicjami, uatrakcyjnienia przestrzeni publicznych, ciekawych koncepcji nowych inwestycji.

Klaudiusz Fross
dziekan