29 lipca 2020
Rozwój lotnictwa - Spotkanie Dziekana z prezesem Radan Deweloper

Dnia 2 lipca na Wydziale odbyło się spotkanie  dziekana prof. Klaudiusza Fross z prezesem Radosławem Wesołowskim z Radan Deweloper. Omawiano rozwój lotniska w Gliwicach oraz kształcenia lotniczego na Politechnice Śląskiej. Podobnie jak Radan Deweloper Politechnika Śląska planuje budowę hangarów dla samolotów na lotnisku Gliwice.

Jesteśmy sąsiadami na lotnisku w Gliwicach. Może to stać się okazją do ciekawych kontaktów i rozwoju nowych możliwości w zakresie dydaktyki czy wspólnych projektów U i NB.

Klaudiusz Fross
dziekan