29 lipca 2020
Spotkanie Dziekana ws Genius Loci.

Dnia 17 czerwca na Wydziale odbyło się spotkanie  dziekana prof. Klaudiusza Fross z Panem inż. Jackiem Grzelakiem. Omawiano organizację kolejnej międzynarodowej edycji Salonu Biznesu i Kultury – Genius Loci, który odbędzie się w Szklarskiej Porębie. W poprzedniej edycji Wydział zaprezentował design samochodowy. Wydział jest współorganizatorem wydarzenia pod patronatem Ministra NiSW. Pomysłodawca i główny organizator artysta rzeźbiarz Konrad Tomaszewski jest od lat partnerem Wydziału, a w roku akad. 2020/2021 będzie uczestniczył w zajęciach dydaktycznych i suplementarnych Katedry  RAr4.

Cykliczny udział Wydziału w Targach i Wystawach o zasięgu międzynarodowym lub ogólnokrajowym to doskonała promocja Naszego dorobku oraz ukoronowanie wysokiej pozycji w kraju. Co roku staramy się nie tylko podtrzymać kontakty ale tworzyć nowe, tematyczne i atrakcyjne stoiska wystawowe. Warto przypomnieć, że ostatnie Nasze stoisko na Expo Gliwice w Hali Arena otrzymało wyróżnienie Śląskiej Izby Budownictwa.

Klaudiusz Fross
dziekan