22 lipca 2020
Artur Gała, student trzeciego roku architektury na Politechnice Śląskiej otrzymał wyróżnienie w międzynarodowym konkursie pt. „Hills of the Arts” organizowanym przez platformę Young Architects Competitions.

Zadaniem konkursowym było zaaranżowanie osiemnastowiecznej willi Altosimo pod Turynem na hotel i miejsce pracy twórczej dla artystów. Obszar opracowania obejmował budynek willi oraz działkę do niej przylegającą.Wyróżniony projekt to koncepcja przebudowy willi na hotel dla artystów.
Gratulujemy

Więcej szczegółów: