10 lipca 2020
W dniu 09.07.2020 odbyło się posiedzenie komisji sądu konkursowego w konkursie na projekt koncepcyjny aranżacji wnętrz dla Działu Współpracy z zagranicą w Politechnice Śląskiej.

Konkurs był realizowany na podstawie współpracy DWZZ i Wydziału Architektury. W obradach jury wzięli udział: dr inż. Grzegorz Kłapyta, dr inż. Ludwina Żukowska, dr hab. inż. arch. Krzysztof Zalewski prof POLSL, dr inż. arch. Katarzyna Rosłon, dr inż. arch. Tomasz Bradecki prodziekan w WAPŚ. Celem konkursu było wskazanie najlepszych prac, które proponowały nową aranżację i nowy wystrój dla działu Współpracy z Zagranicą, co jest związane z umiędzynarodowieniem Uczelni. Autorami projektów są studenci Wydziału Architektury pod kierunkiem prowadzących  dr hab. inż. arch. Krzysztof Zalewski prof POLSL, dr inż. arch. Katarzyna Rosłon.
Wyniki konkursu zostaną oficjalnie zaprezentowane w październiku 2020 podczas wystawy na WAPŚ. Zostaną też wręczone nagrody i gratulacje, a także podziękowanie dla Samorządu Studenckiego WAPŚ, za współpracę i przygotowanie tematu.

Komunikat zawiera załączniki20200709_140907.jpg

Wiadomość utworzona: 10 lipca 2020 08:58, autor: Mirosław Rogula