2 lipca 2020
Ogłoszono listę projektów, które otrzymały dofinansowanie w ramach II konkursu finansowania zorientowanego projektowo PBL (Program „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza”)

Wśród wybranych projektów znalazł się temat pt. Ulica dostępna – koncepcja projektowa odnowy ulicy Plebańskiej w Gliwicach z zastosowaniem nowoczesnych narzędzi dydaktycznych realizowany w Katedrze Urbanistyki i Planowania Przestrzennego Wydziału Architektury przez dr inż. arch. Agnieszkę Labus oraz przez Zakład Pedagogiki Instytutu Badań nad Edukacją i Komunikacją przez dr hab. Małgorzatę Dobrowolską, prof. PŚ we współpracy z Fundacją LAKA oraz Fundacją Laboratorium Architektury 60+ (LAB 60+).

Liderami projektu i głównymi uczestnikami są studenci Wydziału Architektury: Aleksandra Gajewska, Agata Goleśna, Joanna Jonda, Paulina Konsek, Anna Ławecka oraz Sara Malicka.

Gratulacje dla całego zespołu!

Wiadomość utworzona: 2 lipca 2020 08:33, autor: Mirosław Rogula
Ostatnia modyfikacja: 2 lipca 2020 08:33, wykonana przez: Mirosław Rogula