23 czerwca 2020
Sąd Konkursowy zdecydował przyznać Grand Prix projektowi pt. „Linkort”

autorstwa studentów Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej Panowie: Jacek Czudak oraz Dominik Kowalski w  22 edycji konkursu KOŁO na projekt koncepcyjny budynku z funkcją toalety publicznej dla warszawskich Łazienek Królewskich. otrzymali nagrodę internautów. Gratulacje!

Wiadomość utworzona: 23 czerwca 2020 09:05, autor: Mirosław Rogula
Ostatnia modyfikacja: 23 czerwca 2020 09:06, wykonana przez: Mirosław Rogula