15 czerwca 2020
JM Rektor na Wydziale Architektury

10 czerwca br. Rektor Politechniki Śląskiej prof.  Arkadiusz Mężyk spotkał się z Dziekanem prof. Klaudiuszem Fross w budynku Wydziału Architektury. Dziekan zaprezentował wyremontowany taras na dachu budynku – salę letnią. Omówiono dalsze prace związane z realizacją aluminiowej konstrukcji lekkiego zadaszenia z żaluzjami przeciwsłonecznymi, wyposażonej w czujnik deszczu i wiatru oraz promienniki i oświetlenie. Tak zrealizowany taras będzie stanowić dodatkowe miejsce zajęć kursowych, spotkań pracowników i studentów, wernisaży wystaw itp.

Dziekan podziękował za wspieranie przez JM Rektora prac modernizacyjnych realizowanych w budynkach Wydziału Architektury.

Komunikat zawiera załącznikiJM Rektor na WA.jpg

Wiadomość utworzona: 15 czerwca 2020 12:09, autor: Mirosław Rogula