15 czerwca 2020
JM Rektor wspiera program badawczy Dziekana – Art & Design in Public Space realizowany na Wydziale Architektury

Podczas wizyty na Wydziale Architektury JM Rektor Politechniki Śląskiej prof. Arkadiusz Mężyk zapoznał się ze zrealizowanymi wokoło budynku elementami małej architektury, jak: czerwone sześciany, modulor Le Cobusier’a, BenchMan, rzeźba kinetyczna. Autorami są zarówno pracownicy jak i studenci Naszego Wydziału.

Program badawczy powstał w celu ożywienia przestrzeni akademickiej oraz prezentacji ciekawych prac w zakresie sztuki i dizajnu. Wpływanie na jakość przestrzeni publicznej oraz kreowanie ciekawego dizajnu to nasz obowiązek, który wykonujemy z dużą pasją. … Na targach 4DD Wydział prezentował Śląską Szkołę Architektury, Urbanistyki i Dizajnu – prof. Klaudiusz Fross, dziekan WA.

Komunikat zawiera załącznikiJM wspiera program badawczy.jpg

Wiadomość utworzona: 15 czerwca 2020 12:05, autor: Mirosław Rogula
Ostatnia modyfikacja: 15 czerwca 2020 12:05, wykonana przez: Mirosław Rogula