15 czerwca 2020
Wydział Architektury zajął II-miejsce w rankingu TOP 10 FOR THE FUTURE miesięcznika „Builder”.

Ocenie podlegała aktywność studentów w programie edukacyjnym „Builder for the Future”. To nie pierwszy taki sukces Wydziału Architektury. Po raz kolejny znaleźliśmy się w gronie najwyżej punktowanych laureatów. W ubiegłym roku byliśmy na I-miejscu i nadal utrzymujemy się na podium.

Podziękowania należą się Studentom Wydziału, na których zawsze możemy polegać - Studentom, którzy współtworzą twórczy klimat Naszego Wydziału. Dziękuję także wszystkim Pracownikom, którzy wspierają rozwój i aktywności suplementarne studentów architektury i architektury wnętrz – prof. Klaudiusz Fross, Dziekan.

Komunikat zawiera załącznikiTOP 10 FOR THE FTURE.jpg

Wiadomość utworzona: 15 czerwca 2020 11:54, autor: Mirosław Rogula