8 czerwca 2020
KONKURS DZIEKANA „NAJLEPSZY STUDENT WYDZIAŁU ARCHITEKTURY” ZA ROK AKADEMICKI 2019/2020.
Zgodnie z Regulaminem Konkursu, Student biorący udział w konkursie zobowiązany jest dostarczyć do Biura obsługi Studentów (w Dziekanacie), do dnia 5.07.2020 r., kompletny wniosek o przyznanie Nagrody Dziekana dla Najlepszego Studenta Wydziału Architektury.
Wniosek do pobrania na stronie Wydziału w zakładce Nagroda Dziekana, w  REGULAMINIE KONKURSU. Zachęcam najlepszych Studentów, do składania wniosków. Nagroda wraz z dyplomem jest co roku wręczana podczas inauguracji roku akademickiego najlepszym Studentom z każdego rocznika, stopnia i kierunku studiów.

Dr hab. inż. arch. Dorota Winnicka-Jasłowska Prof. PS
Pełnomocnik Rektora ds Studenckich