8 czerwca 2020
Pracownicy Biura Dziekana w przyłbicach ochronnych wydrukowanych na drukarkach 3D.

Przekazane do Dziekanatu do testowania przyłbice wykonane zostały przez pracowników Wydziału na drukarkach 3D Wydziału. Przyłbica o nazwie „112” jest autorskim wzorem z osłoną twarzy oraz górnej części głowy, posiada logo Politechniki Śląskiej oraz nazwę Wydziału Architektury.

Autorami są: prof. Klaudiusz Fross i mgr Tomasz Szuliński z Katedry RAr5. Mgr Tomasz Szuliński osobiście wydrukował i złożył 40 szt. przyłbic.

Komunikat zawiera załączniki2 Dziekanat.jpg

Wiadomość utworzona: 8 czerwca 2020 09:10, autor: Mirosław Rogula