3 czerwca 2020
Tubądzin Design Days w tym roku online!

Myślą przewodnią livestreamów jest „Przestrzeń w dobie zmian”.  Z doświadczenia poprzednich edycji wiemy, że architekci i projektanci szukają inspiracji poza ramami swojej profesji.
Zapraszamy Was do uczestnictwa w tym wydarzeniu, które podzieliliśmy na merytoryczne moduły z dziedziny architektury, biznesu i designu.
Będziecie Państwo mieli okazję spotkać się i zadać pytanie autorytetom w takich dziedzinach jak: architektura, biznes, ekonomia, trendy i design, psychologia, inwestycje i rynek nieruchomości.

Terminy cyklu spotkań z przedstawicielami branży i gośćmi specjalnymi przedstawiamy poniżej.

Zapraszamy do dyskusji i zadawania pytań naszym Gościom.
Początek każdej z transmisji to godz. 18.00. przewidujemy czas trwania na 1h.
Nieograniczona liczba uczestników, zarezerwuj swój czas, aby uczestniczyć w Tubądzin Design Days!

9.06.2020., wtorek, g.18 Architektura  w dobie zmian
               • Boris Kudlićka – scenograf, architekt
               • Jacek Santorski – psycholog biznesu , publicysta przedsiębiorca
               • Jakub Szczęsny – architekt, łączy budownictwo i architekturę