1 czerwca 2020
29 maja 2020 zostały oficjalnie ogłoszone wyniki VII edycji ogólnopolskiego Konkursu dla Młodych Architektów "Wyzwanie Młodego Architekta"

- Builder 4Young Architects organizowanego przez BUILDER POLSKA.
Wśród laureatów znaleźli się studenci naszego Wydziału - Magdalena Opania i  Mateusz Śnieżek, którzy otrzymali 3 nagrodę w kategorii za najlepsze projekty wykonane w programie Archicad za projekt pt. "DNA_cywilizacji". Projekt został wykonany w roku akademickim 2019/20 pod kierunkiem dra hab. inż. arch. Tomasza Wagnera prof. PS. w ramach przedmiotu Projektowanie Architektoniczne, Architektura Wielofunkcyjnych Zespołów Użyteczności Publicznej.

Wyróżnienie w tej samej kategorii oraz II nagrodę w kategorii najlepsze prace z użyciem obiektów BIM w ramach platformy BIM Projekt otrzymali Wojciech Remer i Jonasz Matuszczyk za projekt "Wielki piec – adaptacja wielkiego pieca Huty Pokój w Rudzie Śląskiej na cele turystyczno-kulturalne".

Wśród finalistów znalazła się także Julia Giżewska za projekt "Między drzewami. Projekt koncepcyjny adaptacji boru sosnowego", jako landart'u będącego rozwinięciem idei projektu z przedmiotu Projektowanie Domów Jednorodzinnych, który opracowywany był pod kierunkiem dr inż. arch. Jerzego Wojewódki, prof. PŚ
Laureatom i finalistom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Komunikat zawiera załącznikiarch.jpg, bór sosnowy giżewska.jpg, DNA_cywilizacji opania.jpg

Wiadomość utworzona: 1 czerwca 2020 08:46, autor: Mirosław Rogula
Ostatnia modyfikacja: 1 czerwca 2020 08:46, wykonana przez: Mirosław Rogula