27 kwietnia 2020
Międzynarodowy konkurs Tubądzin Design Awards.

Ruszyła dedykowana studentom kierunków architektury, projektowania, kierunków artystycznych kategoria Young Power.

Nagrodą główną jest wyjazd na staże do najlepszych europejskich biur projektowych w Paryżu, Warszawie i we Lwowie.Pamiętajcie o tym, że zadbaliśmy o każdy szczegół podczas pobytu na stażu. Wam pozostanie cieszyć się zdobywaniem nowych doświadczeń zawodowych!

Ponadto znajdziecie się na łamach taki uznanych pism jak Elle Decoration, WhiteMAD, PRIMA. Czekają również cenne nagrody od naszych partnerów projektu.

Każdy projekt jaki pokażecie w konkursie to zwiększenie Waszej szansy na wygraną. Laureaci poprzednich edycji odbywali staże np. w Budapeszcie, Mediolanie czy też Warszawie.

Terminy odbywania staży zostanie ustalony indywidualnie ze Zwycięzcami w roku 2021.

Zachęcamy Was serdecznie do udziału w konkursie Tubądzin Design Awards z atrakcyjnymi nagrodami.

Hasłami przewodnimi są:

#nature #future #freedom

#nature – projektowanie przestrzeni, która swoim charakterem wpisuje się w otoczenie, jest sztuką.

#future – przyszłość należy do Was! Kreowanie przestrzeni ma wpływ nie tylko na teraźniejszość, ale także na życie przyszłych pokoleń.

#freedom - wolność, dla której ograniczeniem jest sam twórca i jego wyobraźnia. Dajemy Wam szeroką gamę możliwości, którą możecie wykorzystać w inspirujący, nieszablonowy i odpowiedzialny sposób.

Więcej informacji : https://www.tubadzin.pl/design/pl/Aktualnosci/akt62pl.php

Pozostańmy w kontakcie, pytania związane z konkursem kierujcie na adres: tubadzindesignawards@tubadzin.pl

Komunikat zawiera załączniki05b.jpg

Wiadomość utworzona: 27 kwietnia 2020 16:54, autor: Mirosław Rogula