9 marca 2020
Śląska Izba Budownictwa.

Dziekan prof. PŚ Klaudiusz Fross wziął udział w Walnym Zgromadzeniu Śląskiej Izby Budownictwa, które odbyło się w dniu 5 marca br. w Katowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Obrady prowadził Prezydent Izby inż. Mariusz Czyszek. Dziekan WA jest przedstawicielem Politechniki Śl. w Izbie oraz członkiem Rady Izby. ŚIB jest ważnym partnerem Naszego Wydziału. Co roku wspólnie organizujemy Forum Budownictwa. Kolejna edycja to temat budownictwa senioralnego i dla osób z niepełnosprawnościami. Serdeczne zapraszamy do udziału i wystąpień. Informacje szczegółowe pojawią się niebawem.

Komunikat zawiera załącznikiIzba 2020.jpg

Wiadomość utworzona: 9 marca 2020 07:59, autor: Mirosław Rogula