5 marca 2020
Colloquium.

Dnia 4 marca br. w Bibliotece Śląskiej odbyło się kolejne IV Colloquium. Tematem była Przyszłość śląskich miast - Zmiana marki i wzmacnianie wizerunku miast śląskich. Przeprowadzono ciekawe dyskusje panelowe i plenarne oraz wystawę posterów.

Serdeczne podziękowania dla Organizatorów oraz Wykładowców z Naszego Wydziału, którzy wzięli udział w panelach dyskusyjnych: prof. Krzysztofa Gasidło, prof. PŚ Krzysztofa Kafka i prof. PŚ Szymona Opania.

Dziękujemy za liczny udział Pracowników WA.

Klaudiusz Fross
Dziekan