3 marca 2020
Podsumowanie Projektu NB i wernisaż Projektów Inżynierskich 2018/19 realizowanych w Katedrze RAr-2.

W dniu 26.02.2020 r. w Galerii WA PŚ odbył się uroczysty wernisaż wystawy Projektów Inżynierskich 2018/19 wykonanych w Katedrze Projektowania Architektury Mieszkaniowej i Użyteczności Publicznej w ramach Pracy Naukowo-Badawczej: Opracowanie studialne, wariantowe koncepcji zespołu szkolno-przedszkolnego w Żorach, przy ul. Folwareckiej, którym kierowała dr hab. inż. arch. Beata Majerska-Pałubicka, prof. PŚ. W wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele partnera Projektu NB - Spółki Kapadora, Paulina Ćwięczek-Chybiorz i Rafał Chybiorz, przedstawiciele UM Żory, Prodziekan dr inż. arch. Michał Sitek, pracownicy Katedry RAr-2 i WA oraz studenci I i II stopnia studiów. W trakcie rozdane zostały dyplomy i nagrody za prace wyróżnione w konkursie internautów zorganizowanym w lipcu 2019 r.  podczas wystawy prac na starówce w Żorach. Otrzymali je: inż. arch. Marcin Woźnica – prowadzący dr. inż. arch. D. Radwański, inż. arch. Kamila Korona – prowadzący dr inż. arch Jan Kubec, inż. arch. Jakub Pielecha – prowadzący dr hab. inż. arch. Beata Majerska-Pałubicka, Prof. PŚ.

Komunikat zawiera załącznikiprojekt_NB.jpg

Wiadomość utworzona: 1 marca 2020 10:26, autor: Mirosław Rogula