1 marca 2020
WAŻNE DLA BEZPIECZEŃSTWA !!!

Szanowni,

Prodziekani, Kierownicy Katedr, Kierownicy Jednostek,
Pracownicy Wydziału Architektury.

W związku z ostrzeżeniem zamieszczonym na stronie głównej Politechniki Śląskiej dotyczącym zagrożenia zarażenia się chorobą wywołaną koronawirusem, proszę o:

- wstrzymanie wyjazdów do Włoch i Chin,

- nie zapraszanie gości, wykładowców, studentów, doktorantów z Włoch i Chin,

- przemyślane podróże do innych krajów do czasu wyjaśnienia sytuacji,

- powstrzymanie się od planowania i zapraszania gości, wykładowców i studentów z zagranicy.

Wprowadzam jednocześnie obowiązek:

- wcześniejszego informowania i otrzymania każdorazowo zgody pisemnej Dziekana na delegację zagraniczną, do odwołania.

- wcześniejszego informowania i otrzymania każdorazowo zgody pisemnej Dziekana na przyjazd gości, wykładowców, studentów z zagranicy, do odwołania.

Mam nadzieję na zrozumienie zaistniałej sytuacji.

Zachowajmy rozsądek ale nie lekceważmy sytuacji.

Dbajmy o Siebie i pomyślmy o Innych.

Klaudiusz Fross
Dziekan Wydziału