1 marca 2020
Targi budownictwa Expo Gliwice w Hali Arena

W dniu 29.02.2020 na dużej arenie otwarto 2-dniowe Targi Budownictwa. Otwarcia dokonali Prezydent Gliwic Adam Neumann i JM Rektor prof. Arkadiusz Mężyk. W uroczystości uczestniczyli także: Dziekan Wydziału prof. Klaudiusz Fross, Prezydent Śląskiej Izby Budownictwa Mariusz Czyszek, prof. Grzegorz Nawrot. Po otwarciu odwiedzono stoisko Naszego Wydziału prezentujące design meblowy oraz małą architekturę.

Cykliczne Targi Budownictwa w Gliwicach czy 4DD w Katowicach to obowiązkowe miejsca do odwiedzenia przez studentów Wydziału.

Szczególne podziękowanie dla głównego organizatora wystawy dr Krzysztofa Groń z Katedry RAr4 za organizację techniczną oraz plastyczną stoiska. To już 3 targi promujące Politechnikę Śląską, Wydział, dorobek studentów i pracowników.

Podziękowania kierujemy dla Organizatora targów Pani Wioletty Ochman.

Klaudiusz Fross
Dziekan