27 lutego 2020
Członkowie koła naukowego LAB 60+ liderami grup warsztatowych w ramach warsztatu audytu dostępności kultury w Pszczynie

W dniu 27.02.2020r. w Pszczynie w ramach projektu "Dostępność na plus, 60+! Dziedzictwo kulturowe i przyrodnicze dostępne dla seniorów" (EGTC TRITIA)*  pod kierunkiem dr inż. arch. Iwona Benek i dr inż. arch. Agnieszka Labus, studenci z Koła Naukowego Lab60+ w składzie: Julia SzczepaniecMarta Kalisz, Zuzanna Dudek, Patrycja Bartos, Patryk Prychodko, Max Benek, Olga Lipińska, mieli okazję liderować grupom warsztatowym w Muzeum Zamkowym w Pszczynie i w Stajniach Książęcych oraz uczestniczyć w wykładach w ramach wydarzenia.
----------------------------
*Wydarzenie było realizowane w ramach projektu: "Dostępność na plus, 60+! Dziedzictwo kulturowe i przyrodnicze dostępne dla seniorów" nr INT/EB/BES/1/IV/A/0140, współfinansowanego z Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Program Interreg V-A Polska - Słowacja 2014 – 2020.

Komunikat zawiera załącznikiIMG_20200226_154249.jpg

Wiadomość utworzona: 27 lutego 2020 12:41, autor: Mirosław Rogula