26 lutego 2020
Bal z okazji 75-lecia Politechniki Śląskiej.

Dnia 22 lutego br. w Hali Arena Gliwice odbył się uroczysty bal na ponad 400 osób z okazji 75-lecia Politechniki Śląskiej. W balu wzięli udział zaproszeni goście oraz pracownicy Uczelni. Gości przywitał JM Rektor prof. Arkadiusz Mężyk. Na filmie przypomniano historię oraz dorobek Uczelni. Sponsorom wręczono pamiątkowe grafiki. Było to wyjątkowe spotkanie i wydarzenie artystyczne.

Podziękowania dla organizatorów za wyjątkowy wieczór.

Komunikat zawiera załącznikiBal 7 lat 2020.jpg

Wiadomość utworzona: 26 lutego 2020 08:00, autor: Mirosław Rogula