18 lutego 2020
Rozpoczyna się XI edycja Konkursu na Najlepszą Pracę Dyplomową związaną tematycznie z Województwem Zachodniopomorskim

Konkursowi patronuje Pan Olgierd Geblewicz Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego, który w nadchodzącym roku przyznawać będzie nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach: planowanie przestrzenne i projektowanie urbanistyczne, projektowanie architektoniczne oraz architektura krajobrazu.
Zgłoszenia prac do Konkursu, obronionych w 2019r. mogą dokonać autorzy prac będący absolwentami uczelni z całej Polski. Termin nadsyłania zgłoszeń do Konkursu upływa 31 marca 2020 r. Weryfikacja zgłoszonych prac dyplomowych i wyłonienie laureatów planowane jest w maju 2020 roku.
W ramach Konkursu oceniany będzie stopień przydatności i walory praktyczne dla rozwiązywania problemów przestrzennych w tym zastosowanie rozwiązań przeciwdziałających wykluczeniu społecznemu osób niepełnosprawnych, a także twórcze wartości pracy, jasność sformułowania celu, sposób jego osiągnięcia oraz wartość merytoryczna. W każdej z trzech kategorii przewidziane zostały nagrody pieniężne: za I miejsce w wysokości 4000 zł i wyróżnienie w wysokości 1000 zł.
Serdecznie zapraszam dyplomantów z Państwa Uczelni do udziału w konkursie i zapoznania się z Regulaminem Konkursu, który jest zamieszczony na stronie internetowej Regionalnego Biura Gospodarki Przestrzennej Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie pod adresem: http:// rbgp.pl w zakładce aktualności / konkursy.
Uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień planowane jest na październik 2020 r.

Wiadomość utworzona: 18 lutego 2020 13:24, autor: Mirosław Rogula
Ostatnia modyfikacja: 18 lutego 2020 13:25, wykonana przez: Mirosław Rogula