14 lutego 2020
DZIEŃ MŁODEGO ARCHITEKTA

3 MARCA 2020
Wydział Architektury Politechniki Śląskiej

DMA jest organizowane przez miesięcznik „Builder”
oraz Wydział Architektury Politechniki Śląskiej
.
miejsce: ks. Marcina Strzody 10/6 w Gliwicach, Budynek X Wydziału Architektury

ZACZYNAMY JUŻ OD GODZINY 9.30!      WYDARZENIE JEST BEZPŁATNE!

AULA GŁÓWNA /HOL GŁÓWNY/SALA NR 15 - PARTER
09.30 – 10.00      Rejestracja uczestników (hol główny) oraz konsultacje branżowe/strefa kariery (sala nr 15)
10.00 – 10.15      Powitanie uczestników Dnia Młodego Architekta
                            – Politechnika Śląska oraz miesięcznik „Builder” (aula główna)

10.15 – 11.00      Wykład wprowadzający –  „Tendencje we współczesnej architekturze”
                               dr hab. inż. arch. Klaudiusz Fross, prof. PŚ, Dziekan Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej
11.00 – 12.00      Rehabilitacja”
, Przemo Łukasik, Architekt, Medusa Group Sp. z o.o. Sp.K.
Rozwiązania hybrydowe: transparentność, energooszczędność, komfort

Paweł Majchrowski, Kierownik ds. Realizacji Obiektowej, Ponzio Polska Sp. z o.o.

12.20 – 12.40      Polbruk - nowe trendy i rozwiązania dla przestrzeni miejskiej”

Wojciech Średniawa, Główny Projektant, Polbruk SA

12.40 – 13.10      przerwa/konsultacje branżowe – (sala nr 15)

Ściany murowane w Systemie Budowy H+H – rozwiązania dopasowane do oczekiwań”
                            Robert Janiak, Produkt Manager, H+H Polska Sp. z o.o.

13.30 – 13.50      „Wykorzystanie komponentów BIM w programie Revit”, Maciej Olczyk, Projekt Manager,
                             BIMobject Poland Sp. z. o.o.
„Archicad, BIM - Współczesne Projektowanie"
                               arch. Piotr Buśko, WSC Witold Szymanik i S-ka Sp. z o.o.

14.10 – 14.30      „Szklany wymiar architektury”
, Monika Naczeńska, Marketing Manager, Saint-Gobain Building Glass

„Kontrasty w architekturze”, arch. Daniel Cieślik, H+H Polska Sp. z o.o.

PARTER (sala nr 15)
Podczas DMA będą miały miejsce dodatkowo KONSULTACJE BRANŻOWE: Jak zawsze będziecie mogli porozmawiać
z architektami, inżynierami z wiodących firm wykonawczych i doradcami technicznymi z firm, poszerzyć swoją wiedzę na temat materiałów i technologii, które są Wam potrzebne przy projektowaniu, zebrać specjalnie dla Was przygotowane materiały informacyjne i pomoce, porozmawiać o projektach,  nad którymi obecnie pracujecie.  Pamiętajcie, aby przynieść ze sobą torby, abyście mogli w nie spakować materiały pomocnicze i fachową literaturę.

KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMA IMIENNY CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY UDZIAŁ W DMA

UWAGA: żeby otrzymać certyfikat konieczne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych i zarejestrowanie
się na naszej platformie oraz potwierdzenie rejestracji w naszym punkcie rejestracyjny w dniu DMA 3 marca.

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ: https://b4f.buildercorp.pl/Events/Details/111

STREFA KARIERY Poznaj ofertę pracy, praktyk oraz staży Partnerów B4YA! Rozmowy kwalifikacyjne na gorąco!

Komunikat zawiera załącznikiPLAKAT_3 marca DMA PŚ.pdf, program DMA Politechnika Śląska_Gliwice 3 marca 2020.pdf

Wiadomość utworzona: 14 lutego 2020 14:04, autor: Mirosław Rogula
Ostatnia modyfikacja: 14 lutego 2020 14:04, wykonana przez: Mirosław Rogula