14 lutego 2020
Wydział projektuje dla Mikołowa

12 lutego odbyła się prezentacja dwóch koncepcji osiedla Nowa Mifama oraz adaptacji hali poprzemysłowej na centrum handlowo-usługowe Hala Mifama dla Władz Miasta Mikołów oraz Inwestora Carboautomatyka. Z ramienia miasta Mikołów udział wzięli: Burmistrz, wice-Burmistrz, Naczelnik Wydziału, Przewodnicząca Rady Miasta. Z ramienia Inwestora Prezes firmy i Dyrektor. W spotkaniu uczestniczyli dziennikarze. Badania i projekty wykonano ze studentami Wydziału Architektury w ramach umów NB w Katedrze RAr5. Kierownik projektu prof. Klaudiusz Fross oraz stworzona Grupa Architekci – studenci architektury: Mateusz Grela, Adrian Pikorski, Jan Scelina, Piotr Szendera, Adam Zbroiński, zdjęcia z drona mgr inż. arch. Bartosz Dworski. W kolejnym terminie odbędzie się prezentacja trzeciej koncepcji „Parku 3 Pokoleń” dla Radnych miasta Mikołów. Zespół wykonał także koncepcję zmiany wizerunku budynku dla Bumar Łabędy (jest to trzecia praca NB z udziałem studentów Wydziału oddana na początku 2020).

Komunikat zawiera załącznikiWydz projektuje dla Mikołowa.jpg

Wiadomość utworzona: 14 lutego 2020 08:41, autor: Mirosław Rogula
Ostatnia modyfikacja: 14 lutego 2020 08:41, wykonana przez: Mirosław Rogula