14 lutego 2020
Benefis 70. Urodzin Profesora Mariana Zembali

11 lutego w Zabrzu odbyła się wyjątkowa uroczystość 70 urodzin znanego kardiochirurga, ministra, dyrektora Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu. W uroczystości uczestniczyło kilkaset osób z kraju i ze świata. Rodzina, lekarze, politycy, władze miast, świat nauki, artyści, m.in. były premier i europarlamentarzysta Jerzy Buzek, aktorka i prezes fundacji Anna Dymna, prezenter TV Wojciech Mann i wielu innych. Z ramienia Politechniki Śląskiej życzenia złożył JM Rektor prof. Arkadiusz Mężyk. Wydział reprezentował Dziekan prof. Klaudiusz Fross, który przekazał najlepsze życzenia od społeczności Naszego Wydziału, list gratulacyjny oraz pamiątkową grafikę.

Komunikat zawiera załącznikibenefis 70 prof Zembala.jpg

Wiadomość utworzona: 14 lutego 2020 07:53, autor: Mirosław Rogula