10 lutego 2020
4DD wielki sukces Wydziału.

Składam Serdeczne Podziękowanie dla wszystkich Organizatorów stoiska Śląska Szkoła Architektury, Urbanistyki i Dizaju, a także dla uczestników paneli dyskusyjnych i wykładowców na targach 4DD 2020. Udział Wydziału na kolejnej edycji 4DD to duża promocja Naszych osiągnięć, promocja Uczelni Badawczej, okazja do spotkań w gronie profesjonalistów, do rozmów z Naszymi Partnerami, izbami, stowarzyszeniami, mediami. Nawiązano kilka nowych kontaktów w zakresie współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym. Wielu znanych producentów interesowało się prezentowanym wzornictwem. Na 4DD pokazaliśmy m.in. prace badawcze (model Bolonia), prace studenckie w zakresie mebla (modele prototypów), design pracowników (modele i 1:1), prace studenckie plastyczne (np. murale, ceramika), modele z tektury (nasza specjalność) i wiele innych.

Organizacja tego przedsięwzięcia to wielki wysiłek i zaangażowanie wielu osób.
W szczególności dziękuję głównym organizatorom dr Krzysztofowi Groń i dr Joannie Zabawa-Krzypkowskiej we współpracy z Kołem Naukowym Wzornik, oraz prodziekanowi dr Tomaszowi Bradeckiemu.

Dziękuję wszystkim Pracownikom i Studentom, którzy odwiedzili Nas na 4DD.

Kolejne targi to Expo Bud Silesia w Hali Arena Gliwice 29 luty-1 marzec, uzyskane na 4DD zaproszenie na targi do Warszawy, oraz zaproszenie na II edycję międzynarodowego Salonu Biznesu i Kultury.

W 2016 roku podejmowaliśmy decyzję o udziale po raz pierwszy w Targach 4DD. Można dzisiaj stwierdzić, że był to dobry kierunek działań w zakresie promocji Wydziału. Za każdym razem pokazujemy się z jak najlepszej strony. Jesteśmy aktywni w środowisku architektonicznym i budowlanym.

Warto dodać, że stoisko Wydziału Architektury jak i na innych Targach jest nieodpłatne.

Gratulacje.

Klaudiusz Fross