10 lutego 2020
Designerzy na 4DD.

Targi to okazja do prezentacji osiągnięć, spotkań i nowych kontaktów. Dziekan Wydziału prof. Klaudiusz Fross odwiedził m.in. stoisko Naszego Partnera Tubądzin, na którym o nowej kolekcji płytek ceramicznych rozmawiał z uznanym designerem Dorotą Koziara. Na co dzień zajmuje się promocją i krytyką designu, a także strategią rozwoju firm poprzez design. Projektantka została zaproszona na wykłady i warsztaty ze studentami Naszego Wydziału. Na drugim foto architekt, projektant wnętrz, prowadzący wielu programów dla Domo+ - Tomasz Pągowski.

Komunikat zawiera załącznikiDesignerzy.jpg

Wiadomość utworzona: 10 lutego 2020 09:06, autor: Mirosław Rogula