10 lutego 2020
Modulor Le Corbusier’a stoi przed budynkiem Wydziału.

Jest naturalnej wielkości w skali 1:1. Wysokość do głowy 182,9cm, do wyniesionej ręki 226cm. Przy modelu znajduje się tabliczka informacyjna z rysunkiem i wymiarami. Jest to również doskonała okazja do szerszego zapoznania się z twórczością wyjątkowego architekta Le Corbusiera.

Modulor zaprasza do wspólnego zdjęcia.

Modulor jest projektem edukacyjnym zainicjowanym przez Dziekana Wydziału prof. Klaudiusza Fross. Jest to także element szerszego projektu badawczego „Art and Design in Public Space” -  aRt&DeSiGn in Public Space.

Komunikat zawiera załącznikiModulor Le Corbusier 2020.jpg

Wiadomość utworzona: 10 lutego 2020 09:01, autor: Mirosław Rogula