7 lutego 2020
Wystawa Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej na 4 Design Days.

Dzisiaj pierwszy dzień kolejnej edycji Targów 4DD w Europejskim Centrum Kongresowym i Spodku w Katowicach, które potrwają do 9 lutego. Dni 6-7 przeznaczone są dla profesjonalistów, a 8-9 dla wszystkich chętnych. Wydział znany jako Śląska Szkoła Architektury, Urbanistyki i Dizajnu zaprezentował nowe prace z zakresu projektowania mebla, liczne prace plastyczne oraz model struktury miasta Bolonia. Tradycją stoiska są już wielokrotnie pokazywane meble z tektury, tym razem w nowej odsłonie. Główni organizatorzy wystawy to dr Krzysztof Groń i dr Joanna Zabawa-Krzypkowska oraz Studenci Wydziału. Wystawa pod patronatem i we współpracy z dziekanem Wydziału prof. Klaudiuszem Fross. Stoisko urbanistyczne zorganizował dr Tomasz Bradecki, prodziekan ds. współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym.

Zapraszamy również do zapoznania się z programem 4DD, oraz na interesujące wykłady architektów z Politechniki Śląskiej.

„Już dzisiaj myślimy o kolejnej edycji. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Naszego stoiska, na pewno odnajdziecie tu wiele inspiracji”.

Klaudiusz Fross, dziekan

Komunikat zawiera załączniki4DD 2.jpg