6 lutego 2020
Zaproszenia na IV Colloquium z cyklu "Przyszłość śląskich miast".

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w IV Colloquium z cyklu  "Przyszłość śląskich miast" - ZMIANA MARKI I WZMACNIANIE WIZERUNKU MIAST ŚLĄSKICH, które odbędzie się 4 marca 2020 r. w Bibliotece Śląskiej w Katowicach. Colloquium ma formę moderowanej dyskusji prowadzonej zarówno przez panelistów, jak i pozostałych uczestników obecnych na sali. W ramach konferencji zostanie zorganizowana również wystawa.
Udział studentów i doktorantów w sesji porterowej oraz dyskusji plenarnej jest bezpłatny
Osoby zainteresowane udziałem w konferencji proszone są o nadesłanie karty zgłoszenia uczestnictwa do dnia 24 lutego 2020 r. pocztą elektroniczną na adres: justyna.szymanska@ue.katowice.pl
Szczegółowe ingremiacje na stronie :

Komunikat zawiera załącznikicoll_IV_2020_Ulotka.pdf, Karta_zgłoszenia_uczestnictwa (1).pdf, Plakat.jpg

Wiadomość utworzona: 6 lutego 2020 12:28, autor: Mirosław Rogula
Ostatnia modyfikacja: 6 lutego 2020 12:29, wykonana przez: Mirosław Rogula