31 stycznia 2020
Multimedialna Mini Galeria X.

Z inicjatywy Dziekana Wydziału w holu budynku X istnieje możliwość prezentacji multimedialnych na monitorze TV. Studenci Wydziału mogą prezentować swoje projekty lub inne zakresy twórczości artystycznej (fotografie, grafiki, filmy itp.). Prezentacje wgrywane są na pendriva TV za zgodą Dziekana. Zapraszamy do prezentacji dokonań artystycznych.

Komunikat zawiera załącznikiGaleria X.jpg

Wiadomość utworzona: 31 stycznia 2020 09:13, autor: Mirosław Rogula