31 stycznia 2020
Współpraca Wydziału z ASP Wrocław.

. Dziekan Wydziału prof. Klaudiusz Fross spotkał się z prof. Beatą Sobota Prorektor ds. Dydaktycznych i Studenckich. Okazją do spotkania jest autorska wystawa szkła artystycznego prof. Stanisława Soboty z ASP Wrocław w budynku CNT Politechniki Śląskiej. To już drugie spotkanie ws. współpracy między uczelniami. Pierwsze odbyło się we Wrocławiu z inicjatywy Prorektora prof. Bogusława Łazara. Dziekan wydziału prof. Klaudiusz Fross odwiedził pracownie oraz spotkał się z profesorami Akademii. Obecnie trwają prace nad wspólnym studium podyplomowym WZORNICTWO PRZEMYSŁOWE. Program opracowuje dr Krzysztof Groń we współpracy z Katedrami RAr4 i RAr5.

Komunikat zawiera załącznikiASP.jpg

Wiadomość utworzona: 31 stycznia 2020 09:07, autor: Mirosław Rogula