27 stycznia 2020
UWAGA! Architekci, studenci architektury i projektanci!

Zapraszamy do udziału w konkursie o Nagrodę im. Maciej Nowickiego przyznawaną za innowacyjne rozwiązania w architekturze polskiej.
 „MIASTO OTWARTE, MIASTO PRZYJAZNE”
INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA W ARCHITEKTURZE POLSKIEJ
Termin składania prac przedłużony do 30.01.2020

Rozstrzygnięcie konkursu oraz debata z architektami odbędzie się 6 lutego o godz. 13.45 w pawilonie 11 (Iglica) podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA 2020 w Poznaniu.
Celem konkursu jest promocja innowacyjnych rozwiązań w architekturze polskiej i premiowanie dokonań architektów, których dzieła mają istotny wkład w kształtowanie rodzimej kultury architektonicznej.
Nagroda główna: 4 000 PLN
Wystawa prac na targach Budma 2020
Publikacja wyróżnionych prac w „A&B”

Informacja na FB